PALU Lakier hybrydowy Florence FL5 11g
dodaj do przechowalni
Opis
Półtransparentny, coverowy kolor z odrobiną różu, który dodaje dłoniom świeżości. Mleczny, kremowy, kobiecy. Subtelnie podkreśla naturalną płytkę paznokcia.
Idealny do nude manicure, french, ombre i baby boomer. Klasyczny wybór na manicure ślubny i weselny – delikatny, ponadczasowy, pasuje do każdej sukni. Modny "milky nails" w najczystszej wersji.
-Półtransparentna formuła
-Coverowe wykończenie
-Lustrzany połysk od pierwszej warstwy
-Aplikacja bez smug i zacieków
-Średniogęsta konsystencja – pełna kontrola pędzla
-Trwałość do 3 tygodni
-Pojemność: 11 g
Część kolekcji Florence – 8 odcieni stworzonych z myślą o nude manicure.
Produkt do użytku profesjonalnego.
Informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane na stronie grafiki jak najlepiej oddawały rzeczywiste kolory naszych produktów. Czynniki od nas niezależne, takie jak m.in. używane w czasie oglądania grafik oświetlenie, rodzaj używanego sprzętu elektronicznego, ustawienia ekranu czy karty graficzne wpływają na odbiór/interpretację oglądanych grafik.
Dane techniczne
| Kolor | Lakiery hybrydowe Beżowe |

Skład