PALU Lakier hybrydowy Warsaw P9/11g
dodaj do przechowalni
Opis
Koralowy róż o żywym, świeżym odcieniu, który natychmiast ożywia stylizację. Ciepły i energetyczny dodaje manicure lekkości i wyrazistości. Idealny, gdy chcesz wprowadzić kolor, który wygląda nowocześnie i przyciąga uwagę.
krycie już po 1-2 warstwach
łatwa aplikacja
intensywny połysk
konsystencja: średniogęsta
trwałość nawet do 3 tygodni
pojemność: 11 g
Sposób użycia:
Na wcześniej utwardzoną bazę hybrydową Palu nałożyć cienką warstwę kolorowego lakieru hybrydowego i utwardzić go w lampie UV/LED. W celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu czynność można powtórzyć. Stylizację zabezpieczyć, aplikując i utwardzając top Palu.
Informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane na stronie grafiki jak najlepiej oddawały rzeczywiste kolory naszych produktów. Czynniki od nas niezależne, takie jak m.in. używane w czasie oglądania grafik oświetlenie, rodzaj używanego sprzętu elektronicznego, ustawienia ekranu czy karty graficzne wpływają na odbiór/interpretację oglądanych grafik.
Dane techniczne
| Kolor | Lakiery hybrydowe Różowe |

Skład